درباره بونیز سازه

شرکت مهندسی و ساختمانی بونیز سازه در سال 1381 شمسی توسط جمعی از متخصصین کشور با اعتقاد به لزوم گسترش هر چه بیشتر و توسعه اقتصادی و صنعتی کشور بالاخص در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در راستای خودکفائی و استقلال اقتصادی و به تبع آن کارآفرینی و اشتغال جوانان این مرز و بوم به ثبت رسید.

از ابتدای امر شرکت بونیز سازه به عنوان سرمایه اصلی کار اقدام به آموزش تئوریک و عملی جوانان مستعد نمود که حاصل آن تربیت جمعی از جوانان جهت اشتغال در صنعت کشور بود. مدیران شرکت با شناخت از نیازمندی های صنعت در بخش Piping، اقدام به جمع آوری، ترجمه و تألیف کتبی در عرصه خطوط لوله و لوله کشی نمود که با توجه به نیاز صنعتی استقبال شایانی از آن ها شد و این مهم در ارتقاء کیفی و تخصصی پرسنل در دیسیپلین های یاد شده بسیار کارساز بود.

boniz-sazeh-contracting
boniz-sazeh-contracting

حاصل این تلاش بیست و دو ساله انجام بیش از 50 پروژه در عرصه های سیویل، خطوط لوله، مکانیکال، برق و ابزاردقیق و تعمیر و نگهداری کارخانجات بود و این شرکت توانست ظرف مدت کوتاهی رتبه های خود را ارتقاء دهد و هم اکنون دارای رتبه 1 در رشته های نفت و گاز، تأسیسات و تجهیزات و ابنیه و ساختمان، رتبه 3 نیرو و رتبه 5 صنعت و معدن از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.

امروز شرکت بونیز سازه با عقد تفاهم نامه با صاحبان فناوری به روز دنیا، تلاش دارد تا نسبت به بومی سازی و انتقال دانش مورد نیاز صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به داخل کشور اقدام نموده و در این راستا دوره های آموزشی تخصصی متعددی را برگزار نموده است.

این مهم با توجه به تحریم های ظالمانه علیه کشور، نقش بسزا در اعتلای دانش فنی تخصصی پروژه های با فن آوری پیچیده نموده و امکان تضمین نمودن کیفیت و کمیت محصول را با توجه به شرایط فرآیندی مطلوب فراهم ساخته است.

بونیز سازه با اعتقاد راسخ به حفظ سلامتی پرسنل و موارد HSE و با حفظ محیط زیست تلاش می نماید که از این سرمایه های حیاتی استفاده بهینه نماید.

به امید آن روز.

ما چه کرده ایم؟

22+سال تجربه
70+مهندسین خبره
7+پروژه های در حال اجرا
50+پروژه های انجام شده