درباره ما

درباره بونیز سازه

شرکت مهندسی و ساختمانی بونیزسازه در سال 1383 شمسی توسط جمعی از متخصصین کشور با اعتقاد به لزوم گسترش هر چه بیشتر و توسعه اقتصادی و صنعتی کشور بالاخص در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در راستای خودکفائی و استقلال اقتصادی و به تبع آن کارآفرینی و اشتغال جوانان این مرز و بوم به ثبت رسید.

از ابتدای امر شرکت بونیز به عنوان سرمایه اصلی کار اقدام به آموزش تئوریک و عملی جوانان مستعد نمود که حاصل آن تربیت جمعی از جوانان جهت اشتغال در صنعت کشور بود.

مدیران شرکت با شناخت از ضعف پرسنل در عرصه علمی کار، اقدام به جمع ­آوری و ترجمه و تألیف کتبی در عرصه خطوط لوله و لوله­ کشی نمود که با توجه به نیاز صنعتی استقبال شایانی از آنها شد و این مهم در ارتقاء کیفی و تخصصی پرسنل در دیسیپلین­ های یاد شده بسیار کارساز بود.

حاصل این تلاش چندین ساله انجام حدود 49 پروژه در عرصه­ های سیویل، خطوط لوله، مکانیکال، برق و ابزاردقیق و تعمیر و نگهداری کارخانجات بود و این شرکت توانست ظرف مدت کوتاهی رتبه های خود را ارتقاء دهد و هم اکنون دارای رتبه­ های 1 در رشته نفت و گاز، تأسیسات و تجهیزات و ابنیه و و ساختمان، رتبه 3 نیرو و رتبه 5 صنعت و معدن از سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور می­ باشد.

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

امروز شرکت بونیز با در اختیار داشتن زیرساخت­ های اساسی و نیروی انسانی متخصص و متعهد آماده است تا گام های بلندتری را در رسیدن به اهداف بزرگ خود که همانا توسعه پایدار و در جهت استقلال فنی و اقتصادی میهن عزیزمان است بردارد که در این راستا کمک و راهنمائی همه متخصصان می تواند راهگشای این هدف عظیم باشد.

بونیز با اعتقاد راسخ به حفظ سلامتی پرسنل و موارد HSE و با حفظ محیط زیست تلاش
می­ نماید که از این سرمایه­ های حیاتی استفاده بهینه نماید.

به امید آن روز.

ساخت و ساز
سیستم های پیشرفته
محیط زیست
مدیریت پسماند ها
ماشین آلات
ارتقا سیستم ماشین آلات
خدمات بهتر
بالا بردن کیفیت خدمات

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار شهرداری، بن بست گلها، پلاک 14

تلفن: 92002204 021  ده خط ویژه

پست الکترونیک: info@bonizco.com

© کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت مهندسی و ساختمانی بونیز سازه  می‌باشد.

Design by : MST